کارهایی که قبل از آمیزش جنسی باید انجام داد

کارهایی که اگر قبل از آمیزش جنسی انجام دهید از آمیزش خود لذت می برید در زیر مراحل  قبل از آمیزش جنسی آورده شده است:

 

آمیزش جنسی

 

۱ – بهداشت فردی قبل از آمیزش جنسی :

همانگونه که قبلا در پستهای قبلی اشاره شد بهداشت فردی همیشه مهم و در آمیزش جنسی مهمتر است .

علاوه بر اینکه این بهداشت باعث پذیرش بهتر طرف مقابل در آمیزش جنسی می شود از انتقال عفونتها به همدیگر جلوگیری کرد و رضایت خاطر طرفین را برآورده می سازد .

و حتی در برخی مورد ها باعث رغبت بیشتر و تحریک بیشتر طرف مقابل  در آمیزش جنسی می شود .

مثلا از بین بردن موهای زاید ناحیه تناسلی و زیر بغل که برای هر دو مورد تحریک کننده است . استحمام قبل از رابطه جنسی و شستن محلهای لازم – از بین بردن موهای زاید در بهداشت جنسی بسیار مهم است .

 

آمیزش جنسی

 

۲ – آرامش فکری – عصبی و روانی  قبل از آمیزش جنسی:

واضح است که بدون داشتن این آرامش  در آمیزش جنسی به یک عمل زجرآور و بدون لذت تبدیل می شود.

نمونه بارز آن در زوجینی دیده می شود که رابطه بین آنها متشنج است ولی بر اثر وجود بعضی تحریکات یا الزامات مبادرت به اینکار می کنند که نه تنها لذت زیادی نمی برند بلکه دچار سرخوردگی جنسی – سرد مزاجی و اختلالات جنسی هم می شوند .

همینگونه است عدم ارامش فکری که از محیط بیرون مثل محل کار به انسان منتقل می شود بخصوص در آقایان ممکن است منجر به شکست در آمیزش جنسی مثل انزال زودرس و یا عدم انزال و عدم ارگاسم شود . پس بهتر اینکار را زمانی انجام دهید که از نطر عصبی و فکری دارای آرامش هستید ( هر دو طرف )

 

آمیزش جنسی

 

 

آمیزش جنسی

۳ – تحریک ذهتی در مرد و زن  قبل از آمیزش جنسی:

پیش از ایجاد آمیزش جنسی با همسرتان بهتر است در حدود ۳۰ الی ۴۵ دقبقه قبل او را از لحاظ ذهنی و روانی با یادآوری رابطه های گذشته و یا خاطرات شیرین از دوران مختلف زندگی و رابطه های تاثیر گذاری که بصورت خاطرات خوشی برای شما در آمده مثل زمانهای مسافرت یا ماه عسل ، آماده ذهنی و تحریک ذهنی نمایید.

هرچند که این کار را حین عمل هم می توانید انجام دهید .

 

آمیزش جنسی

۴ – اماده کردن محل مناسب قبل از آمیزش جنسی :

واضح است محل مناسب برای یک عمل راحت آمیزش جنسی ضروری است برای جلوگیری از آسیبهای ممکنه و یا ایجاد درد حین عمل و نیز داشتن آرامش فکری بخصوص در مورد زوجین دارای فرزند در خانه .

محل مناسب انجام آمیزش جنسی به عادات و سلیقه های هر کس بر می گردد و یک فرمول کلی بزای آن وجود ندارد ولی کلا محیطی ساکت – با حداقل روشنایی برای دیدن همدیگر و نقاط تحریک کننده و زیر اندازی مناسب هر زوج که لزوما نباید تختخواب و یا خیلی نرم باشد .

 

آمیزش جنسی

۵ – روشهای پیشگیری قبل از آمیزش جنسی :

اگر قصد بچه دار شدن ندارید برای آرامش داشتن حین آمیزش جنسی و انزال راحت مرد و نیز در برخی موارد برای جلوگیری از انتقال عفونت یا بیماری حتما به فکر یک روش پیشگیری باشید .

 

آمیزش جنسی

 

۶ – وقت مناسب قبل از آمیزش جنسی:

تحریک جنسی بخصوص در آقایان وقت و ساعت خاصی ندارد و رابطه جنسی هم مثل بعضی از رفتارها مثل خوردن نباید و لزوما نباید دارای وقت معین همیشگی باشد.

بسته به شرایط وجود آرامش – عدم وجود فرزندان در خانه – یادآوری خاطرات و … ممکن است باعث خواستن رابطه جنسی از هر دو طرف یا از طرف یکی از زوجین شود موکول کردن آن به ساعت دیگر یا روز مقر دیگر شاید آن لذت و بقول معروف مزه ان را از بین ببرد .

ولی چیزی که مهم است هماهنگی رابطه جنسی در مرد و زن است و خواستن و اعتقاد و احترام به نظر دیگری . در روابط پیچیده زنها و شوهرها عواملی هستند که نه به فرمول در می آیند ونه قابل گسترش هستند.

مثلا ممکن است ( که خیلی هم اتفاق می افتد ) زن در حالی نیست که از آمیزش جنسی لذت ببرد ولی بخاطر عشق به همسر و احترام به او لذت بردن از اینکه شوهرش از این کار لذت می برد تن به رابطه جنسی دهد که نوعی فداکاری جنسی به آن می گویند.

 

آمیزش جنسی

 

ظاهر قضیه خوب و انسانی است و چند مورد در طی دوران زناشویی عیب ندارد ولی اگر بصورت عادتی در بیاید یا شوهر متوجه این قضیه نشود یا توجهی به این موضوع ننماید ممکن است کم کم عوارض ناتوانی جنسی – بیحسی جنسی و سردمزاجی در زن ایجاد شود.

پس این یکی از مهارتهای زندگی است که مرد بداند که همسر او چقدر از داشتن آمیزش جنسی با او لذت می برد و چقدر و کی به این موضوع راغب است .

پس رابطه جنسی وقت معین یا ساعات معینی ندارد .ولی عرفا اغلب آخر شب را ترجیح می دهند ولی اگر خسته از کار روزانه هستید این کار را به صبح زود واگذار کنید .

 

 

آمیزش جنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *