نیاز آمیزش جنسی زنان

برخلاف مردان که برای برقراری رابطه جنسی نیازی به معاشقه و پیشنوازی ندارند، یک نیاز آمیزش جنسی زنان برای تحریک جنسی و آماده سازی معاشقه است .

برای مردها در صورت مساعد بودن شرایط روحی تنها یک جرقه ذهنی کافیست که تحریک شده و برای رابطه جنسی کاملا آماده شوند، حال آنکه نیاز آمیزش جنسی زنان برای یک رابطه خوب به پیشنوازی و آماده سازی است و دانستن راه‌های تحریک جنسی زنان لازم و ضروری است؛

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

به طوری که توصیه بسیاری از متخصصان جنسی به مردان این است که نیاز آمیزش جنسی زنان ، پیش نوازی و تحریک جنسی زن را از بُعد کاملا جدیدی نگاه کنند،

حتی توجه به نیاز آمیزش جنسی زنان یک مولفه مهم به عنوان پیش شرط اصلی داشتن رابطه جنسی گرم و موفق قلمداد می شود.

مردان بایستی بخاطر داشته باشند که علاوه بر کیفیت لمس و تحریک زن، مقدار زمانی را هم که صرف این کار می‌کنند، تا نیاز آمیزش جنسی زنان برآورده شود که تضمین کننده ارضاء همسرشان است.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

هر چه شما زمان بیشتری را برای پیش نوازی و تحریک زنان صرف کنید، به همان میزان لذت و خوشی بیشتری را به همسرتان هدیه خواهید کرد و رضایت زناشویی او را افزایش می‌دهید و نیاز آمیزش جنسی زنان را بر طرف می کنید.

اگر مرد پیش نوازی را حدود سی دقیقه ادامه دهد بی شک زن به ارگاسم نزدیک می‌شود اما اگر در طول این مدت زن به ارگاسم نرسد باید بدانید یا ارگاسمی در کار نخواهد بود یا این که قدری دیگر لازم است که به پیش نوازی ادامه دهید تا زن به ارگاسم برسد.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

در ادامه مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت که چه نقاطی از بدن زنان برای تحریک شدن حساس‌تر هستند.

دانستن این موضوع علاوه بر آقایان برای خانم‌ها نیز ضروری است.

شاید تا به حال شما (خانم‌ها) نیز به این موضوع کامل آگاه نبوده‌اید و با دانستن آن می‌توانید از همسرتان بخواهید تا برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش‌تر به شما کمک کند و نیاز آمیزش جنسی زنان را بشناسند .

باید توجه داشت که مناطق لذت بخش بدن در افراد متفاوت است و شما باید بتدریج مناطق حساس بدن خود و همسرتان را کشف کنید.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به نوازش مو

 

از سرانگشتان اشاره و انگشت وسطى براى گرفتن شقیقه‌های سر همسر خود استفاده کنید. سپس با یک دست شروع به بازى کردن با موها کنید و سپس از کلیه سر انگشتانتان براى ماساژ دادن سرش استفاده کنید. خیلى با ملایمت این کار را انجام دهید.

 

نکته: در هنگام نوازش، سرش را روى پاهایتان بگذارید تا هم او راحت باشد و هم بتواند واکنش‌هاى متقابل انجام دهد.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

این حرکت به دو هنگام بسیار پرکاربرد است برای رفع نیاز آمیزش جنسی زنان :

الف) در ابتدای شروع به تحریک جنسی، یعنی درست بعد از اینکه حرف‌های عاشقانه را به یکدیگر می‌زنید و جزء اولین حرکات فیزیکی است.

ب) پس از پایان هم بستر شدن و درست بعد از لحظه‌ای که هر دو به ارگاسم می‌رسید. به یاد داشته باشید که اگر در این لحظه به همسرتان توجه نکنید، همسرتان فکر خواهد کرد که شما تنها برای شهوترانی به اون علاقه مندید.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

بنابراین همیشه پس از پایان همبستر شدن، چند برابر به همسرتان محبت کنید. یکی از بهترین راه‌ها در این اوقات هم صحبت شدن، ابراز مکرر عبارت: دوستت دارم، در بغل گرفتن همسر و نوازش موهای او خواهد بود.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به بوسیدن و مکیدن لبها

 

لبها همچون اندام جنسی زن بسیار در تحریک و لذنت او در یک رابطه جنسی و معاشقه مهم و تاثیر بالایی دارد.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به مکیدن لمس کردن و لیسیدن سینه ها

 

باید مراقب باشید آرام سینه ها را لمس کنید، بمکید و لیس بزنید برای یک رابطه جنسی پر از لذت یک نیاز اساسی است.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به لیسیدن گردن

 

چه از دست‌هایتان استفاده کنید یا از دهان‌، اغلب زن‌ها وقتى مویشان را از روى گردنشان پس میزنید و به نرمى آنرا نوازش می‌کنید، می‌بوسید، می‌لیسید و یواش گاز می‌گیرید بسیار لذت می‌برند.

توجه داشته باشید که وقتى به نزدیکى استخوان ترقوه می‌رسید این نواحى را ببوسید و لیس بزنید.

نکته: به هنگام عشقبازی با همسرتان ارتباط چشمی و کلامی را با او قطع نکنید؛ بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از سکس به زن احساس محبوبیت و امنیت می‌دهد.

این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومندترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه‌های دیگر بدن هر دو طرف است.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به بوسیدن و لیسیدن گونه ها

 

بوسیدن و لیس زدن گونه‌ها نقش بسیار مهمی در تحریک جنسی زنان دارند. همچنین گونه‌ها نشانگرهای بسیار مناسبی برای تشخیص تحریک شدن زنان هستند که غالبا با سرخ شدن گونه‌ها می‌توانید از تحریک شدن همسرتان با خبر شوید.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به نوازش از پشت

 

قابل توصیف نیست وقتى که شما او را به پهلو می‌خوابانید در حالی‌که پشتش به طرف شما است و به نرمى بدنش را از بالا به پائین می‌بوسید و نوازش می‌کنید. در این حرکت می‌توانید انگشت خود را روی مهره‌ها بالا و پایین ببرید و کمر او را مالش دهید. زنان عاشق این حرکت هستند.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به لیسیدن و نوازش ران

چه او عریان باشد یا لباسی برای رابطه جنسى پوشیده باشد، پاهایش را از هم باز کنید و چند دقیقه با دست به نوازش داخل و خارج ران‌هایش بپردازید.

نکته بسیار مهم:

در طی مراحل پیش نوازی برای آن که مرد بداند چه کار باید بکند، لازم است زن نیز مردش را کمک کند.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

زن با دادن بازخوردهای روشن و واضح، می‌تواند مرد را از وضعیت فعلی حالت روحی و جسمی‌اش آگاه سازد و در بهینه و سودمند کردن پیش نوازی کمک رساند.

بازخورد‌های روشن و واضح زن، پلی برای تحریک شدن بیشتر توسط مرد است.

در حین پیش نوازی، زنان با گفتن جملات دلگرم کننده به همسرشان، می‌توانند این اطمینان را به آنان بدهند که بدون نگرانی و استرس از این که آیا تحریک شده است یا نه؟ آیا درست انجام می‌دهم یا نه؟ آیا از این نوع حرکت خوشش می‌آید یا نه؟ و… به کارشان ادامه دهند.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به نوازش پشت و روی زانوها

 

چه در حال معاشقه باشید یا فقط شروع به نوازش کرده باشید، قرار دادن زانوهایش روى شانه‌هایتان و مالش آنها راه خوبى براى تحریک احساسات اوست.

در حالی‌که او به پشت دراز کشیده است و یک پایش را بالا برده، آنرا در امتداد بدنتان قرار داده و به سراغ قسمت پشت زانوها بروید. ببوسید و به آرامى این نواحى و اطرافش را بلیسید. (اگر روى شکم خوابیده است، کار شما راحت‌تر می‌شود.)

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

هر کدام از زانوها را با دستانتان نوازش کرده و سپس آنها را از سمتى به سمت دیگر ببوسید. هنگام بوسیدن زانوها با دست ساق پایش را بالا و پائین ببرید.

نکته:

گاز نگیرید یا خیلى محکم نبوسید؛ این نواحى حساس هستند و صرفا در چنین قسمتهائى فقط نوازش کنید.

 

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به بوسیدن دست ها و مچ ها

دست همسرتان را بگیرید به طورى که کف دست‌ها به طرف بالا باشد و با هر دو شست به ملایمت کف دستش را نوازش کنید

ضمن اینکه بقیه انگشتانتان همزمان سمت دیگر دستش را نوازش می‌کند. کم کم به سمت پائین پیشروى کنید تا به مچ دست‌ها برسید.

در حالیکه از وقایع روزانه‌اش می‌پرسید سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حرکت دهید. پس از چند دقیقه نوازش کردن، با لب‌ها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچ را بلیسید و به نرمى گاز بگیرید.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به لیسیدن لاله گوش

نرمه گوش را داخل دهانتان بگیرید و با مگیدن آن را تحریک کنید. سپس سراغ قسمت بالائى گوش رفته و آرام با دندان گازش بگیرید.

قبل از انجام هر کارى، با انگشتانتان به آرامى موهایش را از روى گوشش کنار بزنید؛ سپس روى گردنش بسمت بالا نفس بکشید تا به محل مذکور برسید.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان به نوازش و بوسیدن شکم

دور کمرش را با هر دو دست بگیرید و وقتى به اندازه کافى به شکمش نزدیک شدید بوى عطرش را استنشاق کنید. سپس شکمش را از یک سمت تا سمت دیگر ببوسید و گه‌گاه با زبانتان آنرا لیس بزنید.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان و نقش پاها در تحریک جنسی آنان

هم به عنوان بخشى از عادات معاشقه و هم به قصد آرامش بخشیدن به زن، پس از یک روز سخت کاری، مالش پاها به طرز باور نکردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند.

کمى روغن ماساژ یا کرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بمالید تا گرم شود و با مالش وسط کف پاهایش شروع کنید.

به آرامى به سمت پنجه ها و سپس به سمت پاشنه بروید. مراقب باشید قلقلکش ندهید.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

نیاز آمیزش جنسی زنان و تحریک اندام جنسی آنان

آخرین جایی است که باید به سراغ آن بروید. لب خارجی واژن را با نوازش دست، بوسیدن و مکیدن تحریک کنید. سپس سراغ کلیتوریس رفته و با تحریک آن بوسیله انگشت و نوک زبانتان، همسرتان را به اوج لذت جنسی برسانید. (در انجام سکس دهانی کاملا مختار هستید.)

با انجام نوازش‌های و حرکات گفته شده در بالا، همسر شما به تحریک جنسی لازم رسیده است.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

 

بدین ترتیب شما با توجه کردن به قسمت‌هائى از بدنش غیر از آلت و سینه‌هایش، او را متوجه خواهید کرد که این قسمت‌ها نیز باعث تحریک وى می‌شود.

علاوه بر این، او انگیزه پیدا می‌کند تا وقتى را براى قسمت‌هائى از بدنتان غیر از آلت تناسلی، صرف کند … با اینکه شاید شما با همان قسمت‌ها نیز ارضا شوید.

 

نیاز آمیزش جنسی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *