نیاز آمیزش جنسی مردان

اولین مرجله از مراحل در توانایی تحریک مرد توانایی در “برانگیختگی” می‌باشد که نیاز آمیزش جنسی مردان است .

برای این که بتوانید زنِ دلربایی باشید که شوهرتان نتواند در برابرش مقاومت کند، باید در مورد آن چه باعث تحریکش می‌گردد با وی صحبت کنید و نیاز آمیزش جنسی مردان را بشناسید.

این تنها راهی است که می‌توانید بفهمید چه چیزی هر دوی شما را برای آمیزش آماده می کند.

بعضی مردان با صحبت‌های عاشقانه و دلربا تحریک می‌شوند و برخی دیگر با رابطه فیزیکی. بنابراین شما باید با پرسیدن به این موضوع آگاه شوید و نیاز آمیزش جنسی مردان بشناسید .

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

برای تحریک مرد ظاهری زنانه داشته باشید تا نیاز آمیزش جنسی مردان به برانگیختگی برسد.

مردان عاشق زنانگی خانم‌ها هستند؛ بهترین راه برای توصیف زنانگی، فقدان توانایی‌ها و خصوصیات مردانه است که در آنها وجود ندارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نداشتن خشونت، قابلیت، کارایی و قدرت مردانه اشاره کرد.

یک زن، زنانه باعث می‌شود مرد، مردانگی بیشتری احساس کند و این احساس یکی از بهترین تجربیات برای اوست تا نیاز آمیزش جنسی مردان برانگیخته شود.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

زنان زنانه هیچوقت به خود بی‌توجه نمی‌شوند و همیشه و در همه حال ظاهری آراسته و مرتب دارند.

هیچوقت افراطی برخورد نمی‌کنند اما این یکی از اولویت‌های آنهاست که بدانند ظاهرشان بر اطرافیانشان تاثیر می‌گذارد.

وقتی به ظاهرتان فکر می‌کنید، باید از طریق راه‌های زیر بر تفاوت‌هایتان با مردان تاکید داشته باشید:

جنس لباس، رنگ لباس، زیورآلات، آرایش

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

نیاز آمیزش جنسی مردان با ظاهری زنانه

 

همه می دانند که رابطه جنسی حیاتی ترین جزء همه ی ازدواج هاست.احتمالاً زندگی جنسی شما دچار یکنواختی شده است و نیاز آمیزش جنسی مردان و زنان باید شناسایی شود تا این مرحله بیرون بیایید.

حتی مهیج ترین فرد در  رابطه جنسی هم اگر رابطه جنسی برایش تکرار مکررات شود، از آن دلزده خواهد شد. اگر این مورد را در رابطه جنسی خودتان با همسرتان هم مشاهده می کنید، پس وقتش رسیده که کمی تنوع وارد این رابطه کنید. برای جلوگیری از یکنواختی جنسی، باید کمی خلاق باشید.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

تحقیق و مطالعه درمورد ویژگی‌ها و خصوصیات زن ایده آل با زنانگی شروع می‌شود. زنانگی کیفیتی لطیف و ظریف است که در ظاهر، رفتار، اعمال و طبیعت زنان دیده می‌شود. زنان زنانه، لطیف، وابسته، مطیع، قابل‌اعتماد، ساده  و کودکانه هستند.

بهترین راه برای توصیف زنانگی با فقدان توانایی‌ها و خصوصیات مردانه در آنهاست—نداشتن خشونت، قابلیت، کارایی، شجاعت و قدرت مردانه.

مردان عاشق زنانگی خانم‌ها هستند زیرا با مردانگی آنها تضادی عمیق دارد. یک زن زنانه باعث می‌شود مرد مردانگی بیشتری احساس کند و این احساس یکی از بهترین تجربیات برای اوست.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

زنانگی و احساسات لطیف و رمانتیک در مرد پابه‌‌پای هم پیش می‌روند. وقتی زنانگی نباشد، احساسات لطیف هم نیست. بااینکه ممکن است هنوز دوستتان داشته باشد، به شما احترام بگذارد و کارهایتان را تحسین کند، اما دیگر آن جنبه لطیف آنها را بیدار نمی‌کنید.

زنی که زنانگی واقعی داشته باشد ذاتاً به سوی همه جوانب زنانگی کشیده می‌شود. از اینکه یک زن باشد احساس غرور می‌کند، به اینکه خصوصیاتی متفاوت با مردان دارد به خود می‌بالد، از مادر بودن احساس لذت می‌کند، از کار خود در خانه احساس رضایت می‌کند و علاقه‌ای به شرکت در دنیای مردانه ندارد.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

ظاهری زنانه داشته باشید تا نیاز آمیزش جنسی مردان را روشن کنید.

مردها معمولاً زنان را به خاطر نگرانی از وضعیت ظاهریشان پوچ و احمق تصور می‌کنند اما مخفیانه از بابت اینکه زنان اهمیت خیلی زیادی به ظاهرشان می‌دهند خوشحال هستند.

زنان زنانه هیچوقت به خود بی‌توجه نمی‌شوند و همیشه و در همه حال ظاهری آراسته و مرتب دارند. هیچوقت افراطی برخورد نمی‌کنند اما این یکی از اولویت‌های آنهاست که بدانند ظاهرشان بر اطرافیانشان تاثیر می‌گذارد.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

راههای غیر فیزیکی برای تاثیر بر نیاز آمیزش جنسی مردان

 

لباس‌های زیر جدید و مهیج و تحریک کننده بپوشید:

پوششی برای تحریک مرد مناسب است که باعث شود قسمت‌های عضو لیست فانتزی‌های جنسی او، بیشتر نشان داده شود.

بنابراین ممکن است برهنگی کامل یک زن برای تحریک مرد اثر کمتری به همراه داشته باشد تا زنی که پوششی انتخاب کرده که بواسطه آن قسمت‌های محرک جنسی او برای فردی نمایان‌تر است. (مردان با دیدن قسمتی از اندام جنس مخالف تحریک می‌شوند که به آن لیست فانتزی‌های جنسی مردان گفته می‌شود.)

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

برجستگی‌های بدن زنان، نیاز آمیزش جنسی مردان :

اغلب مردان با دیدن بر جستگی‌های بدن همسر خود تحریک می‌‌شوند. بنابراین در به نمایش گذاشتن این مورد در مقابل او باعث تحریک مرد خود شوید.

از عطرهای خوشبو استفاده کنید.

حتما مسائل بهداشتی و نظافتی را رعایت کنید: آرایش و زدن موهای زائد بسیار مهم است و نشانه اهمیت دادن به شریک زندگی خود می‌باشد.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

معمولا مردها برای شروع رابطه جنسی پیش قدم می‌شوند. خانم‌ها نیز می‌توانند برای تحریک مرد و نشان دادن میزان علاقه‌یشان به همسر خود پیش قدم شوند.

پیش از شروع رابطه جنسی رفتار تحریک آمیز داشته باشید. رفتارهایی مانند عشوه و ناز زنانه قبل از نزدیکی بشدت سبب تحریک مرد می‌شود.

با مهربانی با او رفتار کنید، سعی کنید با حرف‌های عاشقانه، نگاه‌های هدف دار، حرکات و رفتار خود به آرامی همسر را تحریک کنید. بگذارید او نشانه‌های عشق و محبت را در شما ببیند و به آرامی به او نزدیک شوید…

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

مالش پشت روشن شدن نیاز آمیزش جنسی مردان

 

این تکنیک را می‌توانید با حرکات ساده‌ای انجام دهید؛ مثلا لغزاندن دستتان روی پوست، فشردن شانه‌ها (برای رفع خستگی) و قلقلک دادن ملایم.

روش خوب دیگر این است که بازی دوران بچگی خود را تکرار کنید که در آن عباراتی را با انگشتتان روی پشت او می‌نویسید، مثلا “دوستت دارم” و از او بخواهید که بگوید چه نوشته‌اید.

بالاخره مطمئن شوید که به ملایمت و مهربانی همسرتان را نوازش کرده‌اید؛ قبل از این که به رختخواب بروید صورتش را نوازش کنید، در حالی که با هم تلویزیون تماشا می‌کنید، بازویش را مالش دهید.

چنین نوازش‌هایی روشی عالی است که به شوهرتان بفهمانید که چه قدر به وی علاقمند هستید. همچنین تفکر او را نسبت به دستان شما و آن چه که می‌توانید با آن‌ها انجام دهید، عوض خواهد کرد.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

نوازش ماساژ و تحریک آلت تناسلی، نیاز آمیزش جنسی مردان

 

این تکنیک‌ها معمولا شما و همسرتان را برای آمیزش سر حال می‌کند اما هیچ یک در رسیدن به ارگاسم هدف اصلی نیستند. بلکه این‌ها روش‌هایی حسی هستند برای ایجاد احساسی خوب و تبدیل معاشقه به یک تجربه دل‌انگیز و پر حرارت برای هر دوی شما.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

ماساژ دادن مرد، نیاز آمیزش جنسی مردان

یک موزیک ملایم در اتاق خواب خود بگذارید و کمی خوشبو کننده هوا بزنید. سپس ‌از او بخواهید یک دوش بگیرد تا ریلکس شود و سپس روی تخت یا حتی روی زمین بخوابد.

به طوری که یک حوله نرم زیرش قرار داشته باشد و چند بالش زیر پاها و سرش قرار داشته باشد. کمی روغن (ترجیحا روغن مخصوص ماساژ) کف دست خود بریزید و با ملایمت به تمام بدنش بمالید.

در این حالت احساس می‌کنید انرژی شما به او نفوذ می‌کند. کمکش کنید عمیق نفس بکشد و بگذارید نوازش آرامش بخش و عاشقانه شما را ذره ذره تجربه کند.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

ماساژ و لمس آلت تناسلی شوهر، نیاز آمیزش جنسی مردان

اگر چیزی وجود داشته باشد که مردان عاشق آن باشند اما زن‌ها اغلب از آن خجالت می‌کشند، ‌همین کار است.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

دوست دارید که یک بار و برای همیشه یک تکنیک مطمئن در این زمینه را یاد بگیرید؟ راز موفقیت در لمس و ماساژ آلت تناسلی او با دست بسیار ساده است: از مردتان بخواهید که روی یک صندلی بنشیند و شما روی زمین و در بین پاهای او قرار بگیرید.

سپس با کمی روغن یا کِرِم آلت او را به اندازه کافی چرب کنید. سعی کنید به روش‌های مختلف آلت او را ماساژ دهید و در عین حال عکس العمل‌های او را زیر نظر بگیرید و یا مستقیما از او بپرسید که این طوری ماساژ بدهم بهتر است یا آن طوری؟

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

همه جور بلا سر آلت او بیاورید مثلا، انگشتان خود را دور آلت او حلقه بزنید و در حالی که کمی آلت او را فشار می‌دهید دستتان را جلو و عقب کنید یا مثل گاز موتور سیکلت آن را بپیچانید سپس جای خود را تغییر دهید مثلا کنار او قرار بگیرید یا در حالی که آرنج شما روی سینه او قرار گرفته و ساعد دست شما روی شکمش است همان کارها را تکرار کنید.

مطمئن باشید از نتایج به دست آمده هیجان زده خواهید شد.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

تحریک دهان به دهان، نیاز آمیزش جنسی مردان

 

بوسیدن از روش‌های تحریک دهان به دهان است. اغلب اوقات این عمل شروع فرایند آمیزش جنسی است. بوسیدن سبب نزدیکی بیشتر زوج شده و تماس چشمی مستقیم و اشتراک نفس‌ها را امکان پذیر می‌سازد. ارتباطی کاملا طبیعی که برای معاشقه ضروری است.

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

تحریک آلت شوهر با زبان و دهان، نیاز آمیزش جنسی مردان

برای انجام رابطه جنسی دهانی نیز از شوهرتان بپرسید که چه چیزی را دوست دارد و اینکه آیا اصلا با این رابطه موافق است یا خیر. اگر فرو بردن آلت شوهرتان در دهان، برایتان خوشایند نیست از او بخواهید که قبل از شروع رابطه دوش بگیرد.

 

 

نیاز آمیزش جنسی مردان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *